Hydratace rohovky
Czech English

 sk

Hydratace rohovky

arcad_logo.jpg

corneal-protection-hpmc-opcover.png

 

 

Op'cover

Je sterilní, apyrogenní 2,2% HPMC určený k ochraně a hydrataci rohovky nejen při oftalmických operacích, ale i obecných chirurgických výkonech. Kapka umístěna na rohovce ochrání oko před dehydratací a zabraňuje oděrkám spojeným s nedostatkem slzného filmu během anestezie.

 

 

ophthalmic-gonioprism-opcover-grUsnadňuje vyšetření s diagnostickou čočkou

Použití Op'coveru vytváří ochranný film mezi rohovkou a vyšetřovací čočkou, intraokulárně zlepšuje kvalitu zobrazení a udržuje rohovku hydratovanou. Pro zlepšení tolerance a vyhnutí se nežádoucím účinkům je Op'Cover sterilní a neobsahuje konzervační látky.

 

 

 


magnifing-effect-opcover

Zlepšuje oční chirurgické zákroky

Použití Op'cover umožňuje lékaři soustředit na chirurgický zákrok bez přerušení a bez změny ohniskové vzdálenosti při hydratování rohovky.

Díky zvětšovacímu efektu zlepšuje Op'cover vizualizaci rohovky. Po celou operaci zůstává rohovka krásně jasná a průhledná.

 

 

 

 ophtalmic-surgery-zone-anterior

Obecné indikace

Op'cover je zdravotnický prostředek určený k dočasné tvorbě ochranné vrsty na rohovce při očním vyšetření čočkou nebo při chirurgickém zákoku (nejen oftalmologickém, ale i při anestezii). Zabraňuje dehydrataci rohovky a podráždění povrchu oka. 

 

 

 

 

 

 

kihna2Produktový leták

 

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.