Přístroje Tomey
Czech English

 sk

Přístroje Tomey

images.jpg

 

 

Přesnost, spolehlivost, funkčnost -  to jsou tři základní pilíře, které tvoří úspěch očních a optických diagnostických systémů společnosti Tomey.

 

S produkty značky Tomey se celosvětově na trhu setkáváme již 40 let, a to díky tradici kvalitních očních a optických nástrojů a služeb. Tomey má značné renomé na poli zrcadlové mikroskopie, tonometrie, ultrazvuku či rohovkové topografie.
Svůj cíl má společnost Tomey Corporation celkem jasný, uspokojit potřeby očních lékařů a oftalmologů. K tomu mu dopomáhají
3 klíčové principy:
-    Nejmodernější technologie s jednoduchým rozhraním,
-    Naslouchání potřeb zákazníků
-    Průběžná zákaznická podpora.

 Přístroje:

 

 kihna2Zde je k nahlédnutí katalog všech přístrojů TOMEY.

tomey.png

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.