MERGE (člen skupiny IBM)
Czech English

 sk

Systém Eye Care PACS

 

MergeUserAvatar.png

MERGE, člen skupiny IBM Watson Health - Eye Care PACSMerge-EyeCare-PACS.png

 

Pomocí tohoto systému mohou jeho uživatelé velmi plynule získávat, ukládat a řízeně poskytovat do jakéhokoli místa obrazové informace ze všech svých zobrazovacích i jiných zařízení (OCT, funduskamer, topografů, perimetrů atd.).

 

Systém je založen na webovém browseru, a tak jsou informace oprávněným uživatelům k dispozici kdekoli na světě. Dynamické škálování přenášených obrazových informací poskytují bezprecedentní pružnost práce a nízké zatížení sítí.

Samozřejmostí je nezávazná demonstrace na Vašem pracovišti.

 

kihna2Produktový leták

 

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.