Duální Scheimpflugův analyzér
Czech English

 sk

Duální Scheimpflugův analyzátor

ziemer

 

GALILEITM G4

 

g4

 

3-D model přístroje

 

 

- The next lefilmvel of Accuracy in Anterior Segment Tomography - D. Rex Hamilton MD shares his clinical experience with the GALILEI and its technological advantages.     

- GALILEI for Refractive and Cataract Surgery - Cynthia Roberts, PHD and Mitchell Weikert MD talk about the High Precision Tomography for Premium Procedures, More Predictable Outcomes and Customizable Treatments

Title Speaker(s) Date
 

The next level of Accuracy in Anterior Segment Tomography

D. Rex Hamilton MD shares his clinical experience with the GALILEI and its technological advantages.  

aired on Dec. 15th 2011

GALILEI for Refractive and Cataract Surgery

Cynthia Roberts, PHD and Mitchell Weikert MD talk about the High Precision Tomography for Premium Procedures, More Predictable Outcomes and Customizable Treatments

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.