Přístrojové vybavení
Czech English

 sk

Femtosekundový laser

 

ziemer                                               Z-LASIK_Z_Logo_RGB_300ppi                                    

 

femto_ldv_z_models_logo_effect_rgb_300ppi

 

 

 

FEMTO LDV Z8 femto-kataraktový systém využívá navigace pomocí OCT.

Společnost Ziemer vyvinula patentovaný OCT (Optical Coherence Tomography) systém, který je navržen přesně pro použití s FEMTO LDV Z8. OCT je integrováno přímo do handpiecu a využívá stejnou optiku jako laser, čímž je zajištěno přesnější nastavení pro perfektní resekci.
Nejnovější OCT systém nabízí lékaři přesné zobrazení jednotlivých tkání oka a optimalizaci plánovaného chirurgického zákroku.

Energii laserového pulsu lze nastavit dle typu resekce a úrovně katarakty

Nastavitelná energie a opakovací frekvence pulsů (Tissue Adapted Pulse Management)

Vylepšené rozhraní handpiecu

Patentovaný OCT systém

Perfektní integrace systémů pro efektivní práci

 

 

FEMTO LDV Z8 vždy na Vaší straně - podívejte se na video:

 

femto-video1

 

 

 

z8

Systém FEMTO LDV Z8 nabízí možnost širokého rozsahu chirurgických operací. Rohovkové a kataraktové operace se stále vyvíjejí a váš systém Z8 je již připraven na tyto operace. "Budoucnost je zde a nyní." 

 

Z8_web.jpg

filmVidea z operací se systémem Z8

              YouTube kanál

kihna2Produktový leták

              Český produktový leták

              Případová studie

 kihna2Klinické studie:

FEMTO_LDV_Clinical_Study_Z8_LASIK_and_Pockets

FEMTO_LDV_Clinical_Study_Z8_IOP_Cataract

FEMTO_LDV_Clinical_Study_Z8_Cataract

Nová studie efektu nízské energie a vysoké opakovací frekvence u femtosekundových laserů

Femtosekundové lasery v praxi - vyplatí se

6 mýtů o operacích LASIK

HOW TO ADAPT SURGICAL TECHNIQUE

 

FEMTO Systémy ZIEMER

ZModels small final

Řada femtosekundových laserů Z models nabízí čtyři systémy - FEMTO LDV Z2, Z4, Z6 a nově Z8. Nové modely nabízejí femto řešení pro rohovku, presbyopii i kataraktu a přinášejí nové možnosti použití v širokém spektru operací. Všechny femto lasery z řady Z models jsou lehce upgradovatelné, takže máte jistotu, že Váš femto systém je dnes připraven na zítřejší technologie. Femtosekundové lasery Z models jsou navrženy tak, aby rostly s Vaší praxí. I nové Z modely samozřejmě zahrnují všechny výhody femto laserů Ziemer. Díky své velikosti je femto stále možné jednoduše převážet mezi klinikami. Stále používá nejnižší energii pulzu, ale nejrychlejší opakovací frekvenci, čímž vytváří velmi snadno odklopitelné flapy bez tkáňových můstků. Z modely jsou snadno upgradovatelné, takže i s nejnižším modelem Z2 můžete dělat femto kataraktu. Ziemer využívá zkušenosti z více než 2 milionu úspěšných Z-Lasik procedur. Výsledky jsou excelentní a s velice rychlou obnovou vidění.
 
Společnost Ziemer věnovala velkou pozornost vývoji, pracovala na řadě nových aplikací a s potěšením uvádí svůj femto-kataraktový systém Femto LDV Z8.
 
FEMTO LDV Z2 je ideálním společníkem pro každodenní LASIK procedury. S tímto cenově dostupným modelem femto laseru získáváte vstupenku do femto světa a můžete svou refrakční kliniku posunout o velký krok kupředu. S tím jak Vaše praxe poroste, můžete své Femto LDV Z2 snadno upgradovat na vyšší model a využít další aplikace.
Více informací se dozvíte v brožuře:Femto LDV Z2

 

FEMTO LDV Z4 je vybavené novým Z handpiecem pro Z LASIK Z a další aplikace s řezem ve třetí ose. Kromě operací LASIK tak můžete pacientům nabídnout korekci keratokonu, implataci intrastromálních prstenců, navracení zraku implantací keratoprotézy KeraKlear nebo řešení presbyopie pomocí operace SIM-LASIK.

 

FEMTO LDV Z6 představuje nejvyšší model z nové řady Z. Je určený pro náročné rohovkové chirurgy. S novým Z handpiecem umožnuje aplikovat silný, ale šetrný laserový paprsek v libovolném místě rohovky do hloubky až 900 mikronů. Model PowerPlus je vybaven posíleným zdrojem laseru, který poprvé umožňuje použít femtosekundovou technologii i u velmi zjizvených rohovek.
Více informací se dozvíte v brožuře: Femto LDV Z6
 
 
 

 

sipkaPodrobnější informace naleznete i na www.femtoldv.com.

 

 

filmAnimace k modelům Z-lasik.

 

 

 kihna2CRST příloha

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.