Transformer
Czech English

 sk

Harmonyx

asicoLogo.gif

 

Transformer HARMONYXbrozura.jpg

Dalo by se říct, že Harmonyx, od amerického výrobce ASICO, je nový fako tip, ale vzhledem k benefitům, které Vám i pacientovi přináší to není úplně přesné. Harmonyx transformuje pohyby torzního i předozadního faka a tím, že přidává pohyby nahoru a dolu výrazně zvyšuje efektivitu fakoemulzifikace a proto se výrobce rozhodl pro název Transformer.

TRANSFORMER HARMONYX je čtvercový a zkosený, čímž umožňuje emulzifikovat větší plochu a zvyšuje efektivitu oscilace. Díky pískovanému okraji navíc zvyšuje tření a lépe tím jádro čočky drtí. Hrana transformeru není ostrá, takže je eliminováno riziko protržení pouzdra a navíc se netupí, takže je možné ho dlouhodobě používat bez snížení efektivity.

POSTUP

Na postupu není potřeba nic měnit. Pouze se Vám zvýší efektivita fakoemulzifikace o 40 %. Ze studie Dr. Rubena Berrospi z Kolumbie: „ Při porovnání fakoemulzifikace obdobných jader čočky vykazoval Harmonyx v průměru o 43% nižší fako čas, 53% redukci času aspirace a 44% redukci BSS“.

tranformer.png

 AE7-3403.jpg

 

 

AE7-3502.jpg

 

VARIANTY A ZKOSENÍAE7-3402.jpg

Zde naleznete přehled variant a zkosení.

 

VIDEO Z OPERACE

Zde se můžete podívat na operaci transformerem HARMONYX.

 

S výběrem vhodné varianty se, prosím, poraďte se svým produktovým specialistou.

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.