Sterilizační kontejnery
Czech English

 sk

Sterilizační kontejnery

geuder-logo
Sterilizační kontejnery na nástroje mohou být upraveny podle Vašich potřeb unikátním systémem silikonových vložek a nabízí tak široké spektrum individuálních konfigurací. Unikátně navržený systém umožňuje jednoduché polohování speciálních Plug´nSert™ silikonových vložek. Silikonové díly jsou vyráběny ze silikonu medicínské kvality.
 
Sterilizační kontejnery na nástroje jsou vyráběny za použití nejnovějších trvanlivých materiálů medicínské kvality. Jsou vybaveny "oblázkovým" dnem. To nadzdvihuje podložku, aby byla zajištěna důkladná penetrace par a ostatních sterilizačních médií mezi podložku a dno kontejneru. Nezávislé laboratorní testy prokázaly, že prostor mezi dnem a podložkou je tak účinně prostoupen sterilizačním médiem.
 
GridLok System™ zajišťuje maximální flexibilitu zakázkových aplikací. Plug´nSert™ silikonové vložky vyráběné pro použití s GridLok Systémem™ jsou navrženy k aplikaci do dna kontejneru. Jejich zapojení do dna je jednoduché a pohodlné.
 
Variabilita
Sterilizační kontejnery na nástroje mohou být upraveny pro individuální potřeby.
 
Kvalita a trvanlivost
Sterilizační kontejnery jsou vyráběny podle přísných kvalitativních standardů pro maximální životnost.
 
Určeno pro tyto typy sterilizace:
Ethylen oxidem, párou.
 
 
 
G-39740              MICROSTOP Containergeuder
1 perforované síto (s nebo bez víka) nebo 1 kovové síto
Velikost: 310 x 189 x 65 mm
Vnitřní rozměry: 283 x 177 x 40 mm
 
 
 
G-39760              MICROSTOP Containter
2 perforovaná síta (s nebo bez víka) nebo 1 kovové síto
Velikost: 310 x 189 x 80 mm
Vnitřní rozměry: 283 x 177 x 60 mm

 

 kihna2 Produktový katalog najdete zde.

 

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.