Šicí materiál
Czech English

 sk

Šicí materiál

peters_logo.png

SINUSORB® : PGA splétané nebo monofilamentní (9/0 a 10/0). Výborná spolehlivost uzlu. Ztráta mechanické pevnosti: 28/35 dní.

OPTIME®R: syntetický, vstřebatelný, pletený, chirurgický šicí materiál z polymeru glykolové kyseliny pro rychlou absorpci šicího materiálu. Ztráta mechanické pevnosti: 10/14 dní.

NYLON: monofilní, nevstřebatelné vlákno vyrobené z polyamidu – černý.

POLYPROPYLEN: syntetické monofilní vlákno – modré. Hladký průchod tkání, minimální paměťový efekt, vysoká pevnost.

BLACK SILK: černé pletené voskované hedvábí.

PVDF: modré monofilní nevstřebatelné vlákno vyrobené z PVDF, zcela nedráždivé, optimálně hladké, výborná užitelnost, vysoká pevnost v tahu, výjimečná elasticita a minimální paměťový efekt.

 

kihna2 Katalog najdete zde.

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.