Keratoprotéza
Czech English

 sk

Keratoprotéza

keramed_logo.png

KeraKlear

Akrylická ohebná injektovatelná umělá rohovka s celkovým průměrem 7 mm a 4 mm optickou částí je vyrobena z ohebného akrylátu, který zabraňuje průchodu UV záření. Na okraji umělé rohovky je 18 otvorů, které umožňují přišití ke stávající rohovce a po delším čase také fixaci fibrózní tkáně. Umělá rohovka KeraKlear je vyráběna ve fakické verzi s optickou mohutností 44 D. Umělou rohovku KeraKlear je možné vložit do rohovkové kapsy pomocí speciálního injektoru.

keramed-keraklear2.png

 

ZÚM Kód: 0152004
 

filmVidea z oprací najdete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=4Exs9h-PzBk

https://www.youtube.com/watch?v=uF-9bruV8Kw

https://www.youtube.com/watch?v=vGZ5a4yAfME

http://www.keramed.com/announcements/escrs-2013-video/

 

kihna2  Články o úspěších umělé rohovky najdete zde:

z webu Healio zde. Nebo si stáhněte ve formátu *.pdf.

z webu Ophthalmologytimes zde. Nebo ve formátu *.pdf.

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.