DMEK set
Czech English

 sk

DMEK set

geuder-logo

 

Operace DMEK jsou stále častější a pomalu se stávají standardním postupem pro lamelární keratoplastiky. Transplantace extrémně tenké lamely, jejíž tloušťka je cca 15µm podporuje výrazně rychlejší obnovu vidění - v mnoha případech se jedná o 0,8 nebo lepší a to pouze po jednom týdnu. Jako nejlepší cesta k perfektním výsledkům se ukázala i maximální náhrada endoteliálních buněk ochranou štěpu.

 

Náš dodavatel Geuder je první, kdo ve svém portfoliu nabízí kompletní řešení pro DMEK. Novinkou je  Geuder DMEK implantační kartridž, která umožňuje:

Ÿ bezdotykovou     Ÿ bezfrikční      Ÿ bezstehovou

implantaci.  

 

kihna2Více informací naleznete v produktovém letáku.

 

sipka

Produktovou microsite najdete zde.

 

  film

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.