Zakázkový implantát
Czech English

 sk

Zakázkový implantát

 

Zakázkový implantát se vyrábí unikátní metodou na míru (dle konkrétního poškození) každého pacienta. Prvním krokem při výrobě implantátu je provedení skenu CT, pomocí kterého je vytvořen přesný počítačový 3D model pacientovy lebky a přesný implantát, který nahradí poškozenou část.

Vysokohustotní polyetylén, ze kterého je vyroben, je roky prověřený biokompatibilní materiál, jehož póry prorůstají tkáně a jsou tak pacientem velmi dobře snášeny. Implantáty lze jednoduše tvarovat i ořezávat.

Podrobnější informace získáte u svého Produktového specialisty nebo na tel. č. 226 220 866.

 

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.