Nostrilky
Czech English

 sk

Nostrilky

Vážení zákazníci,
 
bohužel Vás musíme informovat o nedostupnosti silikonových nosních výztuh - nostrilek. Výrobce, společnost Stryker, přestal zboží do ČR dodávat a nemáme možnost jej kupovat od jiného distributora.
Snažíme se zajistit nového dodavatele, ale zatím nemůžeme slíbit obnovení dodávek ani jakýkoliv termín.
 
Po omezenou dobu budeme dodávat nosní výztuhy ve velikostech 1-13 z našich skladových zásob, na počet kusů skladem se můžete dotazovat na mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení,

 

Novinky

Katarakta

Vitreo

Refrakce

Glaukom

Přístrojové vybavení

Další materiál a doplňky

Ambulance

Biomateriál

Pro děti

mapa_naweb.jpg

 

Informace

Videris s. r. o. nabízí komplexní portfolio produktů a služeb pro oftalmologii - od vlastní výroby přes distribuci, servis oftalmologických přístrojů a nástrojů, až po služby související s organizací oftalmologických a jiných zdravotnických kongresů či seminářů i s mezinárodní účastí.

O nás

Naším cílem je vytvářet lékařům kvalitní zázemí pro práci a možnost využívat nejnovější technické prostředky a metody. Úzce spolupracujeme s českými odborníky, nejen při vývoji nových výrobků, ale i při podpoře vzdělávání na specializovaných stážích a dalších programech doma i v zahraničí.